+420 728 45 77 45

(Po-Ne 08:00 – 22:00)O2 Internet

Mobilní tarify

O2 TV

O2 Spolu

BLOG

Neomezená data od O2 jak vypadá naše nabídka?

Neomezená data od O2 začínají být trhákem letošního roku. Jak jejich současná nabídka vypadá a jaký tarif Vás vyjde nejvýhodněji?

Neomezená data od O2

Operátor O2 nabízí neomezená data v rámci několika svých balíčků – Bronzový, Stříbrný, Zlatý, Platinový a O2 Spolu. Jednotlivé tarify se od sebe kromě jiného liší rychlostí přenosu dat. Nejlevněji vás vyjde tarif NEO Bronzový, u kterého za 1099 korun měsíčně získáte kromě neomezených dat EU roaming, slevu na vybrané telefony, službu O2 Security na jeden měsíc zdarma a kredit ve výši 50 korun měsíčně do O2 Knihovny. Rychlost přenosu dat u tohoto tarifu činí 5Mb/s. Cena tarifu NEO Stříbrný činí 1299 korun měsíčně. Rychlost přenosu dat v tomto případě dosahuje až 20 Mb/s, benefity jsou stejné jako u tarifu NEO Stříbrný. Pokud toužíte po skutečně bleskové rychlosti přenosu dat, můžete si vybrat tarif NEO Zlatý, který za cenu 1599 korun měsíčně nabízí rychlost až 300 Mb/s, nebo NEO Platinový za 2499 korun měsíčně s rychlostí až 300 Mb/s a bonusy v podobě 600 minut na volání do zahraničí nebo 1 GB dat v zóně Top Svět, tedy do vybraných zemí mimo EU. Pokud se rozhodnete zkombinovat mobilní tarify s dalšími službami od O2, můžete si nechat sestavit balíček v rámci O2 Spolu, kde vás jednotlivé služby vyjdou o něco levněji.

Ověření dostupnosti na vaší adrese pro neomžený internet přejděte sem

Pokud by jste se chtěli porovnat vaše baličky, určitě neváhejte a srovnejte Internet, volání či jiné připojení na ePripojeni.cz

Pin It on Pinterest