+420 728 45 77 45

(Po-Ne 08:00 – 22:00)O2 Internet

Mobilní tarify

O2 TV

O2 Spolu

BLOG

Nová O2 TV už brzy bude přecházet na novou technologii

Nová O2 TV přinese kromě jistot, jako jsou filmové novinky, pořady pro děti, dokumenty, exkluzivní sport, i nové prémiové funkce. Díky nim bude sledování daleko více uživatelsky příjemnější pro ovládání. Podle všeho by se mělo přecházet na novou platformu už tento rok.

Bude nová O2 tv pro všechny?

Na čerstvě vyladěnou O2 TV se můžou těšit všichni protože přejdou na ní  všichni noví i stávající zákazníci s aktuálně nabízenými tarify – O2 TV Bronzová, Stříbrná, Zlatá, Sport Pack, Modrá a také zákazníci s O2 TV Business.

Co vše přinese nová O2 Tv?

Nová platforma by měla divákům nabídnout například nové, přehledné a uživatelsky přívětivé televizní rozhraní s možností vytvářet profily pro jednotlivé členy domácnosti nebo ještě lepší filtrování obsahu a rychlejší přepínání.

Podle některých lidi budou si moci zákazníci pořídit i modernější set-top-box, v řadě případů si ale budou moci ponechat i ten stávající, případně budou moci nainstalovat aplikaci O2 TV přímo do svých chytrých zařízení – televizních konzolí, nejrůznějších multimediálních systémů s operačním systémem či přímo do chytrých televizorů.

 

Začne se v polovině roku

Podle informací z novninky.cz  a pana Dočkala bude přechod zákazníků na novou platformu probíhat postupně během několika měsíců v druhé polovině roku.

„Uděláme maximum pro rychlý a bezproblémový přechod na novou O2 TV. O termínu i samotném průběhu akce budeme každého zákazníka včas informovat,“ vysvětlil.

Zdůraznil přitom, že nová O2 TV bude určena pouze pro majitele novějších „kovových“ tarifů (O2 TV Bronzová, Stříbrná, Zlatá). Majitelé starších tarifů M, L a XL bude proto operátor převádět na nové tarify, které jsou již bez závazku.

Pin It on Pinterest